wtorek, 26 lutego 2013

Miło mi bardzo :o)

Jeden z moich ulubionych sklepów koralikowych beading.pl zorganizował mini konkurs z okazji Walentynek - do wygrania było 10 magazynów Beadwork luty-marzec 2013! :)

Nie mogłam koło tego przejść obojętnie! Skrobnęłam komentarz:

"Mój pomysł na walentynkową biżuterię to...3 serca różnej wielkości (zawieszone w kolejności od największego do najmniejszego) oplecione w całości koralikami toho (dla nadania jeszcze większej delikatności malutkie koraliki 150) transparent frosted ruby i z pojedynczymi wstawkami w postaci "kropek na brzegach serduszek" w kolorze transparent frosted crystal. Całość zawieszona na łańcuszku. Aby uwieńczyć dzieło dodałabym jeszcze delikatne wkrętki serduszka i dość sporych rozmiarów pierścionek w kształcie serca, oczywiście serduszka w pierścionku i kolczykach wykonane w takim samym stylu jak w naszyjnik. "

.... zaciskałam kciuki i liczyłam na duuużo szczęścia ;D UDAŁO SIĘ! I teraz przeglądam, oglądam, podziwiam i wzdycham! :)


Kolejnymi miłymi wydarzeniami są otrzymane wyróżnienia:

- pierwsze od Boci! ;)

- drugie od Kasi! :)

Dziękuję Wam bardzo ;* Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy! Zawsze cieszy mnie jakiekolwiek słowo aprobaty dla tego co robię, szczególnie od osób tworzących :) Zapraszam też na blogi tych zdolnych Kobitek! :)

Mam okropne zaległości blogowe... ale mam nadzieję, że niedługo was po nawiedzam i po nadrabiam zaległości, szczególnie w komentowaniu! :) Strzeżcie się! ^^

4 komentarze :

  1. Gratuluję i nagrody i wyróżnień!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Iwonko, gratuluję wygranej w konkursie, a wyróżnienia w pełni Ci się należą!!! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję serdecznie ! Ta gazeta jest SUPER - szkoda tylko, że dość droga prawda? pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo :)