poniedziałek, 18 stycznia 2016

Polish Thimble Team i przesympatyczna Agnieszka :)Czy Wy to widzicie? Już Wam mówię o tych wszystkich wspaniałościach :)

Agnieszkę, kolekcjonerkę naparstków, znam już od pewnego czasu i podglądam jej działania kolekcjonerskie, możecie poznać ją tu:

naparstek.com.pl 
mythimblecollection.blogspot.com
Polish Thimble Team

Z jej inicjatywy powstał PTT - sama również tam należę, a autorka mówi o teamie tak: "Odznakę Polish Thimble Team chciałabym wręczyć wszystkim polskim kolekcjonerom naparstków! Celem akcji jest poszukiwanie zbieraczy naparstków i przedstawienie ich sobie nawzajem :)"

 Nie trzeba już chyba nic dodawać. Na pasku bocznym mojego bloga zawsze macie odnośnik do PTT - poznajcie również inne pozytywnie zakręcone osoby na punkcie naparstków!

Dzisiaj puka do mnie listonosz - i zobaczcie co wspaniałego miał dla mnie! Boskie przypinki PTT :D Agnieszko - jesteś wielka z tymi pomysłami :D Na prawdę będę nosić je z dumą!


W paczuszce, skrzętnie zapakowane kryły się również prześliczne naparstki! I tu się mocno zdziwiłam, ponieważ Agnieszka była tak kochana, że przysłała mi 2 z nazwami miesięcy - jeśli ktoś czytał wpisy naparstkowe to wie, że marzy mi się uzbierać cały rok :D A tu taka wielka niespodzianka! Nawet nie wiesz jak skakałam z radości :DDodatkowo dostałam również ten, do którego wzdychałam  od dłuższego czasu - a raczej do całej serii! Całą ceramikę z Bolesławca mogłabym przygarnąć, nie mówiąc już o naparstkach! A teraz mam swój pierwszy :)


I tu wszystkie 3! Prawda, że śliczne?:)


Agnieszka bardzo Ci dziękuję! Nie wiem jak się odwdzięczę, bo przy Twojej prawie 3 000 kolekcji będzie mi ciężko wbić się z naparstkiem, którego nie masz :) Ale się postaram - coś, gdzieś, kiedyś muszę znaleźć!

Zapraszam Was również do Ani, która od tego roku, co niedzielę pokazuje swoje naparstkowe zbiory  oraz do wszystkich Członków PTT  :) 

U mnie wpisy naparstkowe możecie zobaczyć TU :) Wydaje mi się również, że muszę zrobić mała aktualizację, bo chyba nie wszystkie znalazły się na blogu :)

2 komentarze :

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo :)