sobota, 1 lutego 2014

Wymianka w kolorach pastelowych - chwalimy się! :)

Jak zapowiadałam jedna z wymianke może już ujrzeć światło dzienne w blogosferze :) Zdjęcia są tragiczne (dlatego dodam 2), ale robione wieczorem, gdyż na następny dzień chciałam się udać na poczte... no cóż, już takie muszą być :)
Moją parą została Anna- jak niedługo się przekonacie, miałyśmy szczęście w losowaniu po raz drugi, bo znowu trafiłyśmy na siebie, ale o tym następnym razem :):)

Zrobiłam coś dla mnie nowego, a mianowicie przepiśnik :) Bardzo mi się podoba i mam cichą nadzieję, że Annie też się spodoba i będą tam trafiały same pyszne przepisy :) Poczyniłam też poszewka na poduszkę z kokardą i girlanda... Dodałam przydaśki i herbatki. Liczę, że obdarowanej chociaż troszkę umiliłam dzień :)


Ja dostałam za to pięknie pachnąca paczkę! Wszystko to za sprawą mydełka z koszyka - widziałam na necie, ale nigdy nie próbowałam sama wykonać, teraz już nie muszę, bo mam :) Ozdobiona butelka jest śliczna, deseczka przepiękna - już się rozlokowały po moim pokoju! Przydaśki też mi się bardzo podobają, już myślę do czego je wykorzystać. Dziękuję Ci bardzo Aniu! :)


~~~~~~~~
mariola mazur - Jak by mnie natchnęło na zrobienie całego drzewa to już nie wiem gdzie bym przechowywała te wszystkie liście! :P

Bożena - Oj nawet nie wiesz jak ja się cieszę! Dziękuję :D

Paulyntolyna - O super pomysł! A czym utrwalasz/krochmalisz (nie wiem jak to nazwać) swoje prace? Może napiszesz mi jakieś rady?:)

Anna - Chwilowo używam go jako podstawki pod gorące talerze gdy kładę je na biurku - super sprawa :D Dziękuję za pochwały dotyczące słoiczka :)

Zimna29 - Szkoda, że ja takiego nie spotkałam na swojej drodze :D Musiał wyjść ciekawie... Prześle Ci link na maila, kupiłam je na all :)

Ania - Dziękuję bardzo :)

Agnieszka - Chciałam wesołe kolorki to mam i bardzo mi się podobają :) Pozdrawiam serdecznie :D

bozenas - Dziękuję :)

ZeppOn - Ja mam tak samo jak na niego patrze! Dziękuję bardzo :)

Szycie u Koty - Dziękuję :D

Ada - Dziękuję :)

1 komentarz :

  1. Ale wspaniała wymianka! Piękności przygotowałaś i dostałaś. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo :)