środa, 26 lutego 2014

Króliś + miłe niespodzianki


Post ten miał ukazać się parę dni wstecz, ale wyszło jak wyszło. Niestety nie zawsze udaje nam się wszystkie tak skrzętnie zaplanowane działania zrealizować. Myślę jednak, że za to małe spóźnienie się nie gniewacie i z serdecznym uśmiechem poznacie nieśmiałego Królisia :) Jest bardzo sympatyczny i będzie idealną parą dla zeszłorocznego Kurczaka. Myślę, że się polubią, a dodatkowo będą stanowić ładną ozdobę mojego pokoju w czasie Wielkanocy i nie tylko!Wspomnieć muszę, że ostatnio spotkały mnie dwie przemiłe niespodzianki! Pierwsza z nich jest od Justyny. Poprosiłam ją kiedyś o wzór babeczek, który bardzo chciałam wyhaftować, a nijak znaleźć go nie mogłam. Justynka ku mojemu zaskoczeniu zaproponowała, że mi go prześle, dodatkowo do koperty wpakowała takie oto cuda!


Dziękuję Ci bardzo! Jesteś nieoceniona! Przesyłka ode mnie niedługo do Ciebie poleci, jak dobrze pójdzie to już jutro :) :*

Kolejna miła sprawa to wygrana w candy u Duszki :) No ta przezdolna Kobieta postanowiła obdarować jedną osobę i akurat tak mi szczęście dopisało, że wypadło na mnie! No patrzcie i podziwiajcie!:):)


Dziękuję Ci bardzo Edytko :**

~~~~~~~~

 Zimna29- Byłabym ciekawa Twojej wersji gdybyś kiedyś takie coś postanowiłą stworzyć.  Dużo pracy ale warto! ... Ja wciąż podziwiam Twoje prace xxx i aż mi się tęskni za moimi. Te z papieru w Twoim wykonaniu - mistrzostwo!:)

Paulyntolyna - Dziękuję :)

byle do jutra - Masz rację, niczego więcej nie potrzeba... aż się rozmarzyłam :):)

Edyta - Już powstało kilka małych prac, sukcesywnie zamierzam pokazywać je na blogu bo mam spore zaległości :) Mam nadzieję, że szybko Ci to przejdzie :):)

7 komentarzy :

 1. Króliczek jest śliczny:) I taki wesolutki

  OdpowiedzUsuń
 2. Otwierasz Królisiem sezon wielkanocny ;) wyszedł uroczy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Króliś to wielki przystojniak :))
  Śliczne prezenty, koleżanki blogowe są niezastąpione!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się Iwonko, że biżutki podobają się i jednocześnie dziękuję za tak miłe słowa.Pozdrawiam serdecznie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale cuda! Królik jest bombowy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Krolik w deche! :D
  Kurczaczki, ale mi naslodzilas, az smieje sie sama do siebie :D:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki śliczny ♥
  Zostaję u Ciebie na dłużej ;)

  http://forevver-young.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo :)