wtorek, 24 marca 2015

Szare domy + postanowienia krzyżykowe: ,,Nie zacznę kolejnego dopóki...

I w  końcu obiecane krzyżykowe zaległości... W blogosferze dużo jest o tak zwanych UFOkach - ja też kilka mam i to wcale nie tak dużych jakby się mogło wydawać :P Większość powie, że małe prace powinno się kończyć bo są małe i zabierają mało czasu. Ale nie do końca to tak działa... najpierw się zapalę do jakiegoś projektu, zacznę ... i coś innego mi w oko wpadnie (chociaż staram się pilnować!).

Dlatego ogłaszam UFOkowe SPRZĄTANIE !

Zacznijmy od krzyżyków...

Mam swoje plany obrazkowe, myślę, że może w którymś poście z kolei się nimi podzielę, ale na razie chciałabym skończyć te obrazeczki, które mam zaczęte i nie zaczynać kolejnych choćby nie wiem co!

Także realizując swoje plany skończyłam domek - jeden z serii 3, które zamierzam wyhaftować. Wzorki pochodzą z Cross Stitcher'a nr 275. Kupiłam do tego celu nowy - jak dla mnie - materiał: Linda 27ct. Kolor biały. Pracuje się z nią bardzo fajnie, ale trzeba uważać na "tyły" bo każdą nitkę widać ;/


Zamiast french knot'ów wszyłam koraliki - jakoś bardziej mi się podobają niż te moje krzywulcowe french knoty :P

Oczywiście po wyszyciu całości znalazłam taaaki błąd, że myślałam, że padnę! Ale cóż... pokombinowałam i jakoś wyszło, nie wszystko musi być idealne, nie? :)


A to reszta moich małych UFOczków, które czekają sobie na dokończenie :) Ale sprzątanie w UFOkach będzie odbywać się w różnych dziedzinach rękodzieła, żeby mi całkiem nie zbrzydło, także będę sobie co jakiś czas odmieniać projekty :)


A jak Wasze UFOki?:)

7 komentarzy :

 1. Śliczny domek też mam go w planach na kiedyś. Co do ufoków to też mam ich całą masę i brak silnej woli by zabrać się tylko za nie i nie zaczynać nic innego. Na tym zdjęciu z Twoimi ufokami ten hafcik z babeczką i sztućccami to z SODA? Jest uroczy, skończ go koniecznie jam najszybciej z chęcią zobaczę jak się będzie prezentował w całości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny domek :-) Prześliczny obrazek.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tym momencie nie mam żadnego ufoka, najdłuższy i jedyny miał 3 lata

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne hafciki, żal byłoby ich nie skończyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne domki ! Kolejne hafciki też zapowiadają się pięknie. U mnie też parę ufoków się znajdzie niestety...Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecudowny domek :) fantastyczny :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo :)