środa, 21 listopada 2012

Początek

"Podobno w przemówieniu pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze. A więc mam je już poza sobą ... Ale czuję, że i następne zdania będą trudne, trzecie, szóste, dziesiąte, aż do ostatniego(...). Dlatego mój odczyt nie będzie zbyt długi. Wszelka niedoskonałość lżejsza jest do zniesienia, jeśli podaje się ją w małych dawkach." (Wisława Szymborska)

Nie będzie tu jednak spraw związanych z poezją, lecz wypowiedź ta pasuje tu idealnie... Wolę aby tutaj przemawiały zdjęcia, które najlepiej obrazują to co robię :)
Blog ten założyłam z myślą, o mojej pasji, którą są wyroby z koralików. Jak nie trudno odgadnąć króluje tu oczywiście biżuteria, która przez to, że jest ręcznie robiona staje się niebanalna, oryginalna i przykuwająca uwagę. Zachęcam do komentowania, ponieważ uwielbiam czytać opinie, także i te krytyczne - daje to szansę do poprawy błędów :)

Kontakt: iwona232@interia.pl :)

4 komentarze :

 1. Wygląda na to, że jestem pierwsza!:)Lubię ręcznie robioną biżuterię, zwłaszcza kolczyki, wiec będę zaglądać. Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu więcej Ciebie i Twojej twórczości:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam również na mój drugi blog;-)
  http://farmakopunktura-elektromed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jasne, że będziemy i podziwiać i w razie błędów krytykować ale to raczej nie wchodzi w rachubę ponieważ Twoje prace są śliczne :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo :)